jsiz.org

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova
Greška
Home Vijesti
Vijesti

ZLATNA RIBICA 2017

E-mail Ispis PDF

Na ovogodišnjoj regati "Zlatna ribica 2017" jedrilo je ukupno 53 jedriličara u klasi Optimist, Laser radial i Laser 4,7.

U dva dana jedrenja odjedrilo se ukupno 6 plovova.

Rezultati za Optimiste, ukupno:

1. EDO FIKE                   JK Galeb, Kostrena

2. GRIGOR PETTENER    JK Uljanik Plovidba

3. LUCIJA ŠKOPAC         JK Uljanik Plovidba

 

Najbolje djevojčice u klasi Optimist: Najbolje djevojčice U12:

1. Lucija Škopac            JK Uljanik Plovidba                                  1. NIKA FORNAŽAR        JK Horizont

2. Noa Šajatović            JK Uljanik Plovidba                                  2. MEGAN VASILJEVIĆ    JK Maestral

3. Tea Peteh                 JK Maestral                                            3. IVA ROKVIĆ               JK Uljanik

 

Najbolji dječaci u klasi Optimist:                                              Najbolji dječaci U12:

1. EDO FIKE                JK Galeb, Kostrena                                   1. GRIGOR PETTENER   JK Uljanik Plovidba

2. GRIGOR PETTENER  JK Uljanik Plovidba                                   2. TEDI LEONARDELLI   JK Vega

3. TEDI LEONARDELLI  JK Vega                                                  3. VEDRAN ČELIĆ          JK Vega

 

Najmlađi takmičar:          VITO FRANJIĆ               JK Uljanik Plovidba

Najmlađa takmičarka: VARVARA LAVRENKO     JK Histria

 

Rezultati za Laser 4,7, ukupno: Najbolje djevojke za Laser 4,7:

1. ANA ROKVIĆ                 JK Uljanik Plovidba                             1. ANA ROKVIĆ     JK Uljanik Plovidba

2. IVAN VLAČIĆ                 JK Vega                                            2. KARLA GOLJA   JK Uljanik Plovidba

3. MASSIMILIANO ROVIS   JK Vega

 

Rezultati za Laser Radial, ukupno:

1. MARINO ROKVIĆ         JK Uljanik Plovidba

2. INGA KOS                  JK KVARNER (ujedno i prva djevojka u klasi Laser Radial)

 

 

Ažurirano: Ponedjeljak, 16 Listopad 2017 12:19
 

Martin Dolenc prvi na IKA TT:R EP

E-mail Ispis PDF

Martin Dolenc osvojio je prvo mjesto u Gizzeriji na IKA TT:R Europskom prvenstvu u kategoriji Open!

IKA TTR disciplina je odabrana za Olimpijske igre mladih u koje će se održati u Buenos Airesu 2018 godine.

 

CRO OPTI TEAM 2015

E-mail Ispis PDF

Završilo je ovogodišnje Svjetsko prvenstvo za optimiste u Poljskoj!

CRO Opti team vratio se kući pun novih iskustava sa slijedećim ostvarenim rezultatima:

Ratko Knez (JK SPLIT) 86.

Tin Gmitrović (CSC) 130.

Škopac Nina (CSC) 131.

Krešimir Buneta (YC Opatija) 146.

Sara Muješić (JK VEGA) 190. mjesto.

Ukupni pobjednik prvenstva je Rok Verdeber iz Slovenije.

Ažurirano: Utorak, 08 Rujan 2015 13:22
 

Otvoreno prvenstvo Hrvatske u jedrenju za kadete (U16) / Rabačka regata 2015

E-mail Ispis PDF

Otvoreno prvenstvo Hrvatske u jedrenju za kadete (U16) / Rabačka regata 2015.

Jedriličarski klub Kvarner i Hrvatski jedriličarski Savez pozivaju vas na Otvoreno prvenstvo Hrvatske
u jedrenju

za kadete (U16) za klase Optimist, Laser 4.7, 420 i Techno 293 koje će se održati od 17. do 20. rujna u terminu

Rabačke regate 2015. Uz hrvatske jedriličare očekuje se dolazak jedriličara iz Italije, Slovenije i Mađarske.

Na regati mogu sudjelovati svi natjecatelji registrirani kod svojih nacionalnih saveza rođeni 2000. godine i mlađi.

Kako bi izvršili prijavu natjecatelji s pravom sudjelovanja moraju ispuniti online
obrazac na web stranicama regate (http://www.jkkvarner.hr/prijava.php). Prijava i uplata
startnine mora biti zaprimljena ne kasnije od 4.9. Prijava i uplata kasne startnine mora biti
zaprimljena ne kasnije od 15.9. (vidi točku 6. Oglasa regate).

Oglas regate i ostale info možete pronaći na http://www.jkkvarner.hr/rabacka-regata-o-regati
Prijavite se klikom na link u nastavku... http://www.jkkvarner.hr/prijava.php

 

Ažurirano: Utorak, 08 Rujan 2015 13:11
 

Otvoreno prvenstvo IŽ i kup Mon Perin

E-mail Ispis PDF

Ovog vikenda u Kolonama, Bale održano je Otvoreno prvenstvo IŽ za klasu Optimsit i kup Mon Perin za Laser 4,7 i LRD. Ukupno je sudjelovalo 82 jedriličara iz 5 zemalja; Hrvatska, Italija, Slovenija, Češka i Srbija. Prvi dan nije se jedrilo radi pomanjkanja vjetra, ali zato se drugi dan uspjelo odjedriti 3 plova za sve klase.

U ukupnom poretku u klasi Optimist pobjednik je bio Nathan Berto (JK Maestral), drugo mjesto osvojila je Sara Muješić (JK Vega), a treće mjesto pripalo je Martinu Fras (JK Izola).

U Laser 4,7 pobjedu je odnijela Paola Miletić (JK Kvarner), drugi je bio Antonio Milevoj (JK Kvarner), treće mjesto Nora Glušić (JK Vega).

U Laser radialu prvo mjesto pripalo je Cedricu Krajinović (JK Vega), a drugo mjesto Mateu Kovačiću (JK Vega).

Ažurirano: Utorak, 08 Rujan 2015 13:09
 
  • «
  •  Početak 
  •  « 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5 
  •  » 
  •  Kraj 
  • »


Stranica 1 od 5

slika1.jpg

Uskoro...

Slijedeći događaj u IŽ

Nema događaja.