jsiz.org

  • Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova
Greška
Home Vijesti Podjela nagrada JSIŽ

Podjela nagrada JSIŽ

E-mail Ispis PDF

U Labinu je jučer, 17. prosinca, u organizaciji Jedriličarskog saveza Istarske županije i suorganizaciji JK Kvarner iz Rapca održana dodjela nagrada najuspješnijim najmlađim jedriličarima Istarske županije za 2011. godinu. Nagrade su dodjeljene u ukupno 10 kategorija za tri klase; Optimist, Laser 4.7 i Laser Radial u konkurenciji dječaka i djevojčica te za najtrofejnijeg trenera.

U Istri djeluje ukupno jedanaest jedriličarskih klubova od Umaga do Rapca, od čega njih šest intenzivno radi sa najmlađim uzrastom koji nakon pohađanja Škole jedrenja nastavljaju natjecanje u klasi Optimist te nakon navršenih 15 godina prelaze u klasu Laser 4.7 te u konačnici olimpijske klase Laser Radial (za žene) ili Laser Standard (za muškarce).

Za Kup Istarske županije za 2011. godinu u klasi Optimist bodovalo se pet regata i to Memorijal Zlatan Pečenković (JK Vega), Regata grada Umaga (JK Histria), Otvoreno prvenstvo grada Poreča (JK Horizont), Memorijal Aldo Prodan (JK Maestral) i Rabačka regata (JK Kvarner) a u klasi Laser 4.7 i Laser Radial dvije regate, Dan Uljanika (JK Uljanik Plovidba) i Rabačka regata (JK Kvarner).

Najbolji najmlađi jedriličari Istarske županije za 2011. godinu su:

Klasa Optimist, dječaci
1. PAOLO GRGORINIĆ - JK VEGA           
2. SVEN STEVANOVIĆ - JK MAESTRAL           
3. LEON KALAC - JK KVARNER           

Klasa Optimist, djevojke
1. NORA GLUŠIĆ - JK VEGA       
2. MARE MILIĆ - JK HORIZONT       
3. SARA MUJEŠIĆ - JK VEGA       

Klasa Optimist, dječaci u konkurenciji do 12. godina
1. SVEN STEVANOVIĆ - JK MAESTRAL           
2. IVO RAMIĆ - JK VEGA           
3. TIN GMITROVIĆ - JK HORIZONT           

Klasa Optimist, djevojke u konkurenciji do 12. godina
1. MARE MILIĆ - JK HORIZONT           
2. SARA MUJEŠIĆ - JK VEGA                       
3. NINA ŠKOPAC - JK HORIZONT

Klasa Optimist, MINI KUP, dječaci
1. TIN GMITROVIĆ - JK HORIZONT           
2. MATEO KOVAČIĆ - JK VEGA           
3. VAL IVANČIĆ - JK HORIZONT           

Klasa Optimist, MINI KUP, djevojke
1. MARE MILIĆ - JK HORIZONT           
2. SARA MUJEŠIĆ - JK VEGA           
3. NINA ŠKOPAC - JK HORIZONT           

Klasa Laser 4.7, dječaci
1. ANTONIO PERKOVIĆ - JK VEGA           
2. MATIJA GLUŠIĆ - JK VEGA           
3. MATEO TURKOVIĆ - JK HORIZONT           

Klasa Laser 4.7, djevojke
1. ANTONELA PEREŠA - JK ULJANIK PL.           
2. ANA ZAHTILA - JK ULJANIK PL.           

Klasa Laser Radial, dječaci
1. ANDREJ HINIĆ - JK VEGA

Nagrada za najtrofejnijeg trenera
1. IVAN MARTINČIĆ - JK VEGA

(LS)

 

Ažurirano: Utorak, 18 Prosinac 2012 12:52  

Samo registrirani korisnici smiju komentirati!


pulaopen2.4_2011_02.jpg

Uskoro...

Slijedeći događaj u IŽ

Nema događaja.